تلفن تماس

02122331216
09123700249

ساعات کاری

شنبه - چهارشنبه: 08:30 الی 16:30
پنجشنبه: 08:30 الی 12:30

آدرس

بزرگراه رسالت، جنب خیابان شهید همایی
مجتمع سپیدار، طبقه چهارم، واحد 8

هواده های سطحی

هواده های سطحی

Surface Aerators

 

کاربرد هواده های سطحی سیلاب زیست تهران :

  • در لاگون های هوازی ، برکه ها و استخرهای تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال
  • هوادهی جریان ورودی به تصفیه خانه های آب با هدف حذف بو ، آهن و منگنز
  • مخازن متعادلسازی و اختلاط در تصفیه پساب های صنعتی
  • استخرهای پرورش ماهی و آبزی پروری برای تامین اکسیژن مورد نیاز

ویژگی هواده های سیلاب زیست تهران :

  • راندمان بالای اکسیژن دهی و اختلاط بیشتر به خاطر شکل خاص مارپیچی  و هیدرودینامیکی پره های توربین
  • طول عمر بالا و استهلاک بسیار پایین
  • قیمت مناسب ، سهولت نصب و راه اندازی ، راهبری ساده و کم هزینه

هوادهی یکی از فرآیندهای مهم در تصفیه آب و فاضلاب به شمار می رود . با ورود هوا به داخل آب و افزایش اکسیژن محلول در آن مواد مضر و گازهای بدبو از آن خارج شده ، تصفیه بیولوژیکی هوازی اتفاق می افتد . عمل هوادهی می تواند به صورت عمقی و یا سطحی انجام پذیرد . از هواده های سطحی به دلیل اختلاط بسیار موثرتر و ضریب بالای انتقال و نفوذ اکسیژن به آب به طور گسترده ای در تصفیه خانه های آب و فاضلاب استفاده می شود .

ساخت هواده های سطحی توسط شرکت مهندسی سیلاب زیست تهران بسته به نیاز پروژه می تواند در انواع شناور و نصب ثابت بر روی پل دسترسی باشد . هر کدام از هواده های شناور و ثابت نیز می توانند از نظر سرعت چرخش پروانه همزن به دو دسته هواده سطحی دور تند و هواده سطحی دور آهسته یا هواد دور کند تقسیم بندی شوند .  استفاده از هواده های سطحی به ویژه برای تصفیه خانه های بزرگ و متوسط شهری و صنعتی بسیار مطلوب و اقتصادی است . این دستگاه کاملا ایرانی بوده و تمامی قطعات و متعلقات آن در داخل کشور ساخته می شود .

هواده های سطحی

شرکت مهندسی سیلاب زیست تهران به واسطه تجارب موفق و فعالیت مستمر در زمینه طراحی ، تولید و ساخت انواع پروانه ها و هواده های مکانیکی سطحی ، به طور تخصصی آماده تامین و نصب این تجهیزات با بهترین کیفیت و خدمات می باشد .

شایان ذکر است دهها تصفیه خانه در سراسر کشور ضمن اخذ مشاوره رایگان از این شرکت ، توانسته اند با اصلاح و بهبود وضعیت موجود و یا نصب تجهیزات با ظرفیت و راندمان مناسب ، مشکلات بهره برداری و زیست محیطی خود را رفع و موفق به دریافت تاییدیه از سازمان حفاظت محیط زیست شوند .

هواده های سطحی

هواده های سطحیهواده های سطحیهواده های سطحیهواده های سطحی