تلفن تماس

02122331216
09123700249

ساعات کاری

شنبه - چهارشنبه: 08:30 الی 16:30
پنجشنبه: 08:30 الی 12:30

آدرس

بزرگراه رسالت، جنب خیابان شهید همایی
مجتمع سپیدار، طبقه چهارم، واحد 8

فیلتر شنی تحت فشار

فیلتر شنی تحت فشار

Pressure Sand Filter

فرآیند فیلتراسیون به عنوان یکی از مهمترین و شناخته شده ترین روش ها در تصفیه و زلال سازی آب و پساب کاربرد دارد . اساس کار صافی ها ، تصفیه فیزیکی آب با به دام انداختن ذرات معلق در لایه های بستر فیلتر می باشد. آبی که می بایست تصفیه شود از قسمت فوقانی دستگاه وارد و با عبور از لایه های بستر صافی ، زلال سازی شده و از قسمت زیرین فیلتر خارج می شود. فیلترهای شنی قادرند ناخالصی ها و ذرات معلق بزرگتر از ۵۰ میکرون را با راندمان بسیار بالایی از آب جداسازی و حذف نمایند .

هر فیلتر شنی سیلاب زیست تهران شامل مخزن استوانه فولادی ، شبکه لوله کشی به همراه شیرآلات مناسب از انواع دستی یا اتوماتیک برای کنترل آب ورودی و خروجی و شستشوی معکوس ، نازلهای جمع آوری و عبور آب ، شیر تخیله هوا ، فشار سنج و دریچه های بازدید جهت دسترسی به داخل فیلتر می باشد. بستر صافی های شنی از جنس سیلیس دانه بندی شده با درجه خلوص ۹۸ درصد در سه لایه درشت ، متوسط و ریز  و در صورت لزوم به همراه بستری از آنتراسیت به عنوان لایه رویی می باشد. مخازن صافی ها از ورق فولادی به ضخامت مناسب ساخته شده و با پوشش های ضدخوردگی از نوع اپوکسی رنگ آمیزی می شوند در کاربردهای خاص برای آب ها و پساب های خورنده بدنه صافی ها از جنس فایبرگلاس و یا استنلس استیل عرضه می گردد .

فیلتر های شنی سیلاب زیست تهران بسته به ظرفیت آبدهی و جانمایی مورد نیاز در انواع عمودی یا افقی قابل ساخت است . این صافی از نظر سیستم لوله کشی و نحوه راهبری در انواع دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طبق سفارش امکان ساخت و تحویل را دارد . در انواع اتوماتیک دستگاه مجهز به شیرآلات قابل برنامه ریزی با عملکرد کاملا خودکار است.

فیلتر شنی تحت فشار

بستر فیلتر های شنی :  صافی های شنی ساخت سیلاب زیست تهران از با کیفیت ترین سیلیس دانه بندی شده درجه یک داخلی با درص خلوص ۹۸ در سه لایه درشت ، متوسط و ریز  و در صورت لزوم به همراه بستری از دانه های ذغال آنتراسیت به عنوان لایه رویی پر می شود.

تصویر : دانه های سیلیس و آنتراسیت

صفحه نازل فیلتر : دانه های سیلیس یا آنتراسیت داخل فیلترهای شنی بر روی صفحه ای فولادی موسوم به صفحه نازل مستقر می باشند . صفحه نازل فیلتر مجهز به تعداد مناسبی نازل یا افشانک ویژه عبور آب می باشد . این نازل ها به نحوی طراحی شده اند که علاوه بر مقاومت بالا در برابر وزن بستر چند تنی سیلیس ها دارای شیارهایی هستند که آب را از خود عبور داده و سیلیس را در مخزن فیلتر نگهداری می نمایند .

فیلتر شنی تحت فشار

این شرکت انواع سیلیس ، آنتراسیت و نازل های مورد نیاز فیلترهای شنی را تامین می نماید .

فیلتر شنی تحت فشار                   فیلتر شنی تحت فشار