تلفن تماس

02122331216
09123700249

ساعات کاری

شنبه - چهارشنبه: 08:30 الی 16:30
پنجشنبه: 08:30 الی 12:30

آدرس

بزرگراه رسالت، جنب خیابان شهید همایی
مجتمع سپیدار، طبقه چهارم، واحد 8

فیلتر ذغال فعال

فیلتر ذغال فعال

Activated Carbon Filter

یکی از مناسب ترین روش ها برای تهیه آب زلال و گوارا استفاده از صافی های ذغال فعال می باشد. کربن به عنوان یک ماده جاذب با دارا بودن سطحی متخلخل و بسیار وسیع میکروسکوپی به طور موثری قادر است انواع مواد آلی، کدورت، کلر آزاد و ترکیبات مولد بو و طعم نامناسب را به خود جذب نموده و از آب حذف نماید . به همین دلیل از فیلترهای ذغال فعال به منظور زلال سازی و بهبود کیفی آبهای آشامیدنی و صنعتی به طور گسترده ای استفاده می شود .

هر فیلتر شامل مخزن استوانه فولادی ، شبکه لوله کشی به همراه شیرآلات مناسب از انواع دستی یا اتوماتیک برای کنترل آب ورودی و خروجی ، نازلهای جمع آوری و عبور آب ، شیر تخیله هوا ، فشار سنج و دریچه های بازدید جهت دسترسی به داخل فیلتر می باشد. بستر صافی های ذغالی از جنس گرانول کربن فعال به همراه بستری از سیلیس می باشد. مخازن فیلتر های سیلاب زیست از ورق فولادی به ضخامت مناسب ساخته شده و با پوشش های ضدخوردگی از نوع اپوکسی رنگ آمیزی میشوند. در کاربردهای خاص برای آب ها و پساب های خورنده بدنه صافی ها از جنس فایبرگلاس و یا استنلس استیل عرضه می گردد .

فیلتر های کربنی سیلاب زیست تهران بسته به ظرفیت و حجم آبدهی در ابعاد مورد نیاز قابل ساخت است . این صافی از نظر سیستم لوله کشی و نحوه راهبری در انواع دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طبق سفارش امکان ساخت و تحویل را دارد . در انواع اتوماتیک دستگاه مجهز به شیرآلات قابل برنامه ریزی با عملکرد کاملا خودکار است.

فیلتر ذغال فعال

تصویر: دانه های کربن فعال

فیلتر ذغال فعال