تلفن تماس

02122331216
09123700249

ساعات کاری

شنبه - چهارشنبه: 08:30 الی 16:30
پنجشنبه: 08:30 الی 12:30

آدرس

بزرگراه رسالت، جنب خیابان شهید همایی
مجتمع سپیدار، طبقه چهارم، واحد 8

سپتیک تانک

سپتیک تانک

Septic Tank

سپتیک تانک سیلاب زیست تهران در واقع مخزنی سرپوشیده و کاملا آببند است که امکان ته نشینی و جداسازی مواد معلق و شناور فاضلاب را فراهم می سازد . لجن و مواد ته نشین شده در سپتیک تانک به دلیل زمان ماند طولانی به صورت  بی هوازی مورد تجزیه و هضم باکتری ها و میکروارگانسیم ها قرار می گیرند .

از سپتیک تانک به منظور دفع بهداشتی و پیش تصفیه فاضلاب اجتماعات کوچک از قبیل کمپ ها ،  ساختمانها و تاسیساتی که فاقد شبکه فاضلاب شهری می باشند استفاده می شود . پساب خروجی از این مخزن به چاه جذبی یا بستر زهکش شن و ماسه ای دفع می گردد .

سپتیک تانکهای شرکت سیلاب زیست تهران مطابق با ظرفیت و حجم های مورد نیاز و در ابعاد دلخواه طراحی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته و نصب می شوند .

سپتیک تانکهای سیلاب زیست تهران از جنس پلی اتیلن دو جداره اسپیرال (کاروگیت) در دو حالت استوانه ی ایستاده یا خوابیده (افقی) ساخته می شوند . هر مخزن دارای دیوار های بیرونی و داخلی ، دریچه های بازدید (منهول) ، پایه های استقرار ، اتصال لوله های ورودی و خروجی می باشد . مخازن تولیدی کاملا آببند بوده و از استحکام بالایی برخوردارند و در برابر عوامل خوردگی بسیار مقاوم هستند .