تلفن تماس

02122331216
09123700249

ساعات کاری

شنبه - چهارشنبه: 08:30 الی 16:30
پنجشنبه: 08:30 الی 12:30

آدرس

بزرگراه رسالت، جنب خیابان شهید همایی
مجتمع سپیدار، طبقه چهارم، واحد 8

چربی گیر

چربی گیر

Grease Trap

فاضلاب آشپزخانه های بزرگ از قبیل رستوران ها ، تالارها و برخی واحدهای صنعتی حاوی مقادیر بسیار بالایی از ترکیبات چربی ، روغن ، مواد معلق و شناور می باشند .

ورود چربی و روغن در حجم بالا به داخل لوله های فاضلاب ، چاه های جذبی و آبهای پذیرنده علاوه بر ایجاد گرفتگی در مسیرها و پر شدن ظرفیت نفوذپذیری چاهها ، مشکلات زیست محیطی و آلودگی منابع آب و خاک را موجب میشوند .

چربی گیر مخزنی است که برای به دام انداختن ، جمع آوری و نگهداری مواد چرب و روغنی از فاضلاب آشپزخانه ها و پسابهای صنعتی طراحی و نصب می گردد . چربی ها ، مواد معلق و شناور جمع شده در داخل این تانک می بایست به صورت دوره ای و مرتب تخلیه و در مراکز مجاز دفع گردد .

چربیگیرهای تولیدی شرکت سیلاب زیست تهران مطابق با ظرفیت و حجم های مورد نیاز و در ابعاد دلخواه طراحی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته و نصب می شوند .

چربی گیرهای سیلاب زیست تهران از جنس پلی اتیلن دو جداره اسپیرال (کاروگیت) در دو حالت استوانه ی ایستاده و استوانه خوابیده (افقی) ساخته می شوند . هر مخزن چربیگیر دارای دیوار های بیرونی و داخلی ، دریچه های بازدید (منهول) ، پایه های استقرار و اتصال لوله های ورودی و خروجی می باشد . مخازن چربیگیر تولیدی کاملا آببند بوده ، از استحکام بالایی برخوردارند و در برابر عوامل خوردگی بسیار مقاوم هستند .

چربی گیر